Спортивный директор «Генка»: «Динамо» — команда для Ліги чемпионів»

Динамо Київ 28 Листопада, 12:40
Спортивний директор «Генка» Дірк Дегрен в інтерв'ю бельгійським ЗМІ розповів, чого він чекає від домашнього матчу з київським «Динамо», який відбудеться сьогодні в рамках 5-го туру групового турніру Ліги Європи.

Спортивний директор «Генка» Дірк Дегрен в інтерв'ю бельгійським ЗМІ розповів, чого він чекає від домашнього матчу з київським «Динамо», який відбудеться сьогодні в рамках 5-го туру групового турніру Ліги Європи.

- Нас чекає дуже важка гра. Звичайно, хотілося б, щоб сьогодні повторився сценарій першого матчу, але ми не плекаємо жодних ілюзій - «Динамо» є дуже сильною командою.

Відсутність Мбокані? Я не думаю, що це сильно позначиться на якості гри киян. Їх бюджет в три-чотири рази більше нашого. Можу сказати, що «Динамо» - команда для Ліги чемпіонів. Для нас важливіше вийти з групи в плей-офф, ніж перемогти сьогодні, - заявив Дегрен.