Воробей: "На "Динамо" тиснули вболівальники"

Динамо Київ 28 Листопада, 16:00
Екс-форвард збірної України знає причину кризи київської команди.

"На самому початку сезону у команди Олега Блохіна не пішла гра, був відчутний спад", - розповідає Андрій Воробей газеті "Коментарии". "Крім того, на команду тиснули вболівальники і преса. Це позначилося на грі".

"Але «Динамо» вже вийшло з цього піке і досить впевнено грає, не думаючи ні про що стороннє. Що стосується Ліги Європи, то у киян є хороші шанси на вихід з групи", - вважає футболіст.