"Я від вас вперше про це почув", - повідомив Мирон Маркевич журналісту "The Kiev Times". "Ви ж знаєте, в Інтернет я ні ногою. Ми про нього взагалі не думали".
"Звичайно, Зозуля дуже хороший і сильний футболіст. Інше питання, що він виступає за «Дніпро», який теж веде боротьбу за найвищі місця. От і все ...".
На фото: Зозуля? Та то таке...