Саленко: «Динамо» оформить путівку до плей-оф

Динамо Київ 28 Листопада, 17:33
Екс-гравець «Динамо» прогнозує перемогу киян у Бельгії.

«Вболівальники "Динамо" вже звикли, що їх команда в нинішньому сезоні чергує хороші матчі з невиразними, а то й провальними», - зазначає Олег Саленко в ефірі ТСН. «Ніколи не знаєш, коли трапиться наступний прокол . Мало хто очікував, що "біло-сині" оступляться в першому ж турі групового етапу, приймаючи на своєму полі "Генк ".

«Бельгійці  - неслабкий колектив, інакше не лідирували б після чотирьох турів у квартеті . Упевнений, що і в цей четвер завдання перед киянами стоїть непросте . Проте останнім часом підопічні Олега Блохіна намацують свою гру. Є підстави припускати, що вони оформлять перемогу, яка гарантує їм місце в плей–оф», - каже фахівець.