Тренер «Генка»: «Моя команда краща»

Динамо Київ 28 Листопада, 21:19
Маріо Беєн робить логічний висновок після матчу з «Динамо».

Маріо Беєн робить логічний висновок після матчу з «Динамо».

- Як вам вдалося так швидко відійти від поразки в чемпіонаті від «Оостенде» і перемогти?

- Якби я знав відповідь на це питання. то був би кращим тренером, ніж той, який є. Київ грав дуже добре. Ярмоленко був надзвичайно небезпечним. Але ми грали впевнено, і нам допоміг пенальті. Після цього ми були більше мотивовані. Після перерви я зробив вимушені заміни, оскільки у деяких гравців були ушкодження. Йєллі Фоссен сьогодні був недостатньо хороший, але діями де Кеулаера я задоволений, він здорово увійшов у гру. Моя команда вдруге поспіль проходить у наступний раунд Ліги Європи.

- «Оостенде» - 0:4, «Динамо Київ» - 3:1. Яка команда сильніша?

- Думаю, що моя команда найкраща. Ми прекрасно розуміємо, що в суботу зіграли жахливо, але сьогодні провели дуже хороший матч. «Генк» котирується в Європі, і ми намагаємося триматися якомога вище.

- Скільки матчів «Динамо» ви переглянули при підготовці до двох ігор з киянами?

- Я подивився приблизно п'ять ігор, в тому числі і недільний матч. Динамо - серйозний суперник для нас. Я вважав, що потрібно подивитися якомога більше матчів, щоб добре підготувати команду.

Читайте також: 

Блохін: «Ми рухаємося»