Ігор Суркіс: "Які заяви? Дочекаємося зими"

Динамо Київ 29 Листопада, 11:30
Журналіст Football.ua додзвонився президенту київського Динамо, який прогнозовано перебував у не найкращому настрої.

Журналіст Football.ua додзвонився до президента київського Динамо, який прогнозовано перебував у не найкращому настрої.

- Ігор Михайлович, ви не хочете зробити заяву?



- Яку заяву?



- За підсумками вчорашнього матчу: підбадьорити вболівальників чи, може, навпаки оголосити про прийняття радикального рішення.



- Ні, жодних заяв робити не буду. До зими.



- Дозвольте поставити вам ще кілька питань?



- Я зараз не хочу ні про що говорити.

Читайте також: Блохін: "Взимку ніяких трансферів". ВІДЕО