Бангура продовжив контракт з "Нантом"

Світовий футбол 29 Листопада, 13:53
Колишній форвард київського "Динамо" Ісмаель Бангура продовжив контракт з французьким клубом до 2015 року. Попередня угода 28-річного гвінейця закінчувалася влітку наступного року.

Колишній форвард київського "Динамо" Ісмаель Бангура продовжив контракт з французьким клубом до 2015 року. 

Попередня угода 28-річного гвінейця закінчувалася влітку наступного року.

Бангура захищав кольори українського клубу з 2007 по 2009 рік.

Після переходу у "Нант" Бангура був на прицілі багатьох клубів Європи, Катару та Саудівської Аравії.