Йерун Сімайс: «Генк» вчасно переправив гру в потрібне русло»

Динамо Київ 29 Листопада, 14:30
Капітан бельгійського «Генка» Йерун Сімайс поділився своїми враженнями від вчорашнього матчу в рамках 5-го туру Ліги Європи проти київського «Динамо».

 
- Старт матчу був дуже важким для нас, але ми зуміли вчасно переправити гру в потрібне русло і підкріпили свою перевагу забитими м'ячами. Після того, як ми зрівняли рахунок, хід поєдинку був під контролем.
 
Чесно кажучи, я не очікував, що з'явлюся на полі, але вважаю, що зіграв добре. Не хочу коментувати гру інших захисників, адже це мої партнери по команді, - заявив Сімайс в інтерв'ю

бельгійським ЗМІ

.