Екс-президент ПФЛ: Блохін не казав, куди там "Динамо" рухається?

Динамо Київ 29 Листопада, 16:34
Святослав Сирота прокоментував на своїй сторінці у Facebook слова тренера "Динамо" ("Ми рухаємось").

Хтось вчора сказав, що Україна рухається не на Захід, і не на Схід. Вона рухається вниз. Так і "Динамо" Київ. Вчора Блохін сказав, що "Динамо" рухається. Але не уточнив куди. Напевно, вниз.

Кожен день ми чуємо, що команда виходить або вже вийшла з кризи. Що треба час. Місяців 8 тому я сказав, що команда буде в глибокій ямі, якщо залишити все, як є. Чекаємо ще ..