Джермейну важко сказати, чому так вийшло – спочатку, каже він кореспонденту "Спорт-Экспресс в Украине", все йшло за сценарієм, а потім все раптово змінилося. Здавалося, що «Динамо» просто не знає, як протидіяти цьому супернику. «Не погоджуся з вами», - заперечує Ленс. «На мій погляд, ми чудово знали, що робити з «Генком». Втім, думаю, проблема явно не в тому, як грав суперник - головне, як грало «Динамо»... Ми просто не змогли продемонструвати свій футбол.»
«Але якщо раніше часу посипати голову попелом, то, думаю, тоді взагалі не варто виходити на поле. Футбол - гра, яка не терпить песимістів», - стверджує форвард.