"Пенальті? Порушення було - програвши позицію, Хачеріді небезпечно зіграв проти суперника", - зазначає Олег Орєхов для Спорт.ua. "Він не встиг до м'яча раніше нападника «Генка»".
"Можливо, і сталося непорозуміння між ним і воротарем, проте потрібно визнати, що в даній ситуації захисника киян просто обіграли. Водночас хочу зазначити, що пред'явивши Хачеріді жовту картку, арбітр, швидше за все, погарячкував - явної агресії з боку захисника киян в епізоді не було", - вважає Орєхов.