Юрій Бакалов: «Багато футболістів показали своє небажання грати»

Динамо Київ 30 Листопада, 07:57
Колишній головний тренер київського «Арсеналу» Юрій Бакалов вважає, що керівництву клубу потрібно збиратися і вирішувати, що робити далі після поразки від «Генка».

- Ця гра стала для мене великим розчаруванням, - цитує Бокалова hotsport.ua. Я був упевнений, що криза, яка була присутня в команді з початку сезону, вже пройша. Багато футболістів показали своє небажання грати. На одному Ярмоленку виїхати неможливо, адже до кінця року він вже повністю вимотаний. Тепер керівництву клубу потрібно збиратися і вирішувати, що робити далі, як виходити з цієї ситуації. Придбані «зірки» повністю випадають з гри і не показують той футбол, який від них чекають. Мені дуже прикро за таку велику команду».