Коментатор телеканалу НТВ Костянтин Геніч поділився своєю думкою
з приводу трансферних чуток навколо лідерів збірної України - Андрія Ярмоленка з «Динамо» та Євгена Коноплянки з
«Дніпра».
«Я не дуже розумію всю істерію навколо цих футболістів, і не зовсім підтримую посил, що їм ОБОВ'ЯЗКОВО треба кудись їхати.
Всі дозвільні розмови «а де було б краще» і «який клуб підходить» - переливання з пустого в порожнє. Безглузда балаканина. Підігрівається інтерес, хороша піар-підтримка, але за «інтересом клубів» поки нічого немає. Ніякої конкретики. А якщо немає конкретики, то й говорити поки немає про що.
Гравці класні, без питань. Але мене абсолютно на даний момент не «колише» куди вони в підсумку перейдуть, і чи перейдуть взагалі», - написав Геніч у своїй конференції на Sports.ru.