Віце-президент
«Говерли
» Олександр Шуфрич розповів каналу "Футбол" про відкриття нового клубного магазину.
- Скоро свята. Думаю, що гра нашої команди, може, і не була ідеальною, але подарувала маленькі свята нашим уболівальникам. Ми хотіли, щоб вони зберегли і перенесли в новий рік цей святковий, переможний настрій.
Саме тому перед однією з найважливіших ігор сезону ми б хотіли, щоб уболівальники знали, що ми дбаємо не тільки про клуб і про команду, а й про них. Тепер вони можуть без проблем бути ще ближче до команди і екіпіруватися повністю, як справжні члени команди «Говерла», - зазначив Шуфрич