Головний тренер ужгородської «Говерли» В'ячеслав Грозний задоволений відношенням орендованого півзахисника київського «Динамо» до гри ужгородського клубу.
«Буяльський практично не готувався до матчу з «Таврією», оскільки отримав травму в останньому поєдинку за молодіжну збірну України .
Але перед грою з кримчанами він підійшов до мене і сказав, що може принести користь команді, але не більше ніж на один тайм. Тому я вирішив випустити його на заміну: порадившись з лікарями, ми спільно вирішили, що Буяльський зможе зіграти, але не більше 30 хвилин.
У підсумку, Буяльський непогано увійшов у гру, я ним задоволений. Хлопець має характер, не кожен би став ризикувати своїм здоров'ям в подібній ситуації», - сказав Грозний після вчорашнього матчу з «Таврією» в 18-му турі чемпіонату України.