В′ячеслав Грозний: "Буяльський повертається в «Динамо»"

Динамо Київ 1 Грудня, 10:55
Головний тренер ужгородської «Говерли» прокоментував повернення з оренди в рідне київське «Динамо» Віталія Буяльського.

- Випустили Буяльського, який увійшов у гру на уколах, після травми, яку він отримав в матчі за молодіжну збірну. У нього сильний характер, він зіграв і нам допоміг. Радий, що Олег Блохін бере його на збори з основою «Динамо». Такі гравці заслуговують поваги, повірте, він заграє в «Динамо».

P.S. Буяльський провів в оренді за «Говерлу» 13 матчів (861 хвилину) і забив два голи. Нагадаємо, що Віталій дебютував в основній команді «Динамо» (Київ) 21 вересня 2011 в Кременчуці в грі кубка України проти «Кременя» (3:2).