- У Європі більше цінують старожилів футболу. Там так не заглядають у паспорт, як в Україні. Це можна пояснити тим, що наш футбол перебуває на бізнес-потоці. Спортивні функціонери прагнуть виховати молодих талантів, щоб продати їх і заробити гроші.
При цьому вони нехтують віковими гравцями. Однак є спортсмени, які не здаються і доводять, що ще мають порох у порохівницях (сміється).
Не знаю, скільки ще часу проведу у футболі. Мій контракт з "Говерлою" закінчується влітку. До літа точно буду грати у футбол. А пізніше прийму рішення.
Зараз я граю у футбол. Моє завдання - допомагати на полі. А прийде час - буду і тренером. Я б хотів залишитися у футболі, бо дуже добре знаю цю справу, - сказав Єзерський.