Старший тренер молодіжної команди «Динамо» (3:0)
- У першому таймі «Динамо» мало чимало шансів забити, але не скористалося ними. У чому ви бачите причину поразки від «Севастополя»?
- Вийшла бойова гра. Були моменти у обох команд. Я б не сказав, що рахунок 3:0 - по справі. Ми дійсно не скористалися своїми моментами. Крім того, позначилися і виступи за команду U- 19 і втома, що накопичилася за першу половину сезону. Фізично нас не вистачило на другий тайм. Як відомо, на тлі втоми допускаються невимушені помилки, які невластиві гравцям у їх нормальному фізичному стані.
- Позначився і гол у роздягальню?
- Звичайно, адже складно йти на перерву, поступаючись в рахунку, але володіючи ігровою перевагою.
- Підводити підсумки ще рано, але залишилися ви задоволені першою половиною сезону?
- Наші хлопці - досить молоді футболісти, які ще навчаються. Були як хороші, так і погані поєдинки. Але виходячи з віку і того факту, що ці гравці виступають в чемпіонатах U-19 і U-21, а ми займаємо місце в першій п'ятірці - я, в принципі, задоволений. Вони ростуть від гри до гри.