Капітан «Динамо» (мол.): Ми не забили, а вони забили

Динамо Київ 1 Грудня, 18:47
Павло Полегенько пояснив причини поразки «Севастополю».

- Перші 10 хвилин ми провели дуже добре, мали кілька шансів забити, але не зуміли. У нас не пішла гра на ворота «Севастополя», а вони забили. Це футбол, так буває.

- Тренер сказав, що подібні матчі і результати пов'язані з накопиченою втомою. Ти як вважаєш?

- Я відчуваю себе добре, але якась втома дійсно відчувається.

- Видно було, що ви прагнули забити. Фінальний свисток застав «Динамо» в атаці...

- Коли поступаєшся з рахунком 0:3, то не хочеться, щоб їх ворота також залишалися сухими.

- Думки про відпустку не заважали?

- Ні, звичайно. Ми ще не знаємо, коли точно йдемо у відпустку.

- У якийсь момент здалося, що серед динамівців на поле присутна нервозність...

- Зрозуміло, що такий рахунок нікому не подобався, все нервували, зривалися один на одному. Це природно, але, звичайно ж, неправильно.

- Ти, як капітан команди, можеш сказати, що навесні команда не повторить своїх помилок?

- Я сподіваюся, що так і буде. І я, і хлопці готові. Ми - колектив однодумців.