"Тактика Блохіна? Я не пам’ятаю, щоб "Динамо" грало від оборони", - каже Юрій Розанов. "Динамо" увесь час йде вперед - бо достатньо багато гравців було придбано, таких як Ленс і Беланда. Усі вони гравці атакуючої дії".
"Але в деяких матчах дійсно не вистачає руху, дійсно не вистачає динаміки. Травма Гармаша дуже сильно вдарила по "відбірній" функції. Велозу вже не такий цербер, яким він був у "Спортінгу". Там один Сидорчук відбирає. І тому виникає враження, що "Динамо" уперед-то біжить, а ось назад їде на таксі. Не вистачає агресії".