«Повірте, Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати. Скоріше, ми намагаємось Вам допомогти. Це і є робота журналістів»
«А знімати Вас ніхто не хоче», - стверджує Ігор Циганик в ефірі каналу «2+2».
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Повірте, Олег Володимирович - ніхто не хоче Вас знімати. Скоріше, ми намагаємось Вам допомогти. Це і є робота журналістів»
«А знімати Вас ніхто не хоче», - стверджує Ігор Циганик в ефірі каналу «2+2».