«Зачекайте ви зі зміною Блохіна. В Україні людей вбивають ці уроди в масках, безлад творять. Потрібно думати як це все зупинити. А у «Динамо» залишились дві гри, які вони виграють. В чемпіонаті і «Дніпро» і «Металіст» втратили очки. Залишилось виграти у «Рапіда» і «Севастополя» і потім всі будуть задоволені.
Вам, в першу чергу, потрібно переживати за ситуацію в Києві. Це не нормально!!! Відео, які я дивився на Facebook – просто кошмар. З кийками на людей – це перебір», - пише Артем у своєму профілі на Instagram.
Також Мілевський прокоментував ситуацію зі своїм другом Олександром Алієвим: «Він що, закінчив з футболом? У нього закінчився контракт. Знайде собі команду».