Блохін: "Ми знову у боротьбі". ВІДЕО

Динамо Київ 2 Грудня, 18:12
Тренер "Динамо" буде розбиратися з реалізацією пізніше, головне, що "Севастополь" перемогли.

"На першому місці - результат", - зазначає Олег Блохін в ефірі каналу "Футбол 1". "Погодні умови були не сприятливі ані тій, ані іншій команді. Рахунок був би інший, якщо б Ленс реалізував всі свої моменти"

"Поле було важким, до того ж, було видно, що хлопці переживали за "Генк". Але вони впоралися - молодці, що перемогли. Щодо реалізації, то з цим вже будемо розбиратися під час перерви - зараз немає часу".

"Перша половина сезону для "Динамо" була важкою, всі вже списали нас, але ось чемпіонат склався так, що ми знову у боротьбі. Завершуємо сезон на мажорній ноті".

"Суркіс? Ми з президентом кожен день спілкуємося. Звичайно ж, після поразок він у іншому настрою, аніж після перемог. Зараз ось зіграємо з "Рапідом", а потім конструктивно поспілкуємось".