Олександр Алієв: «Та ну, я футболіст, які мітинги?»

Динамо Київ 3 Грудня, 07:08
Півзахисник «Динамо-2» Олександр Алієв зайняв пасивну позицію стосовно масових мітингів, які відбуваються по всій Україні. Схожу позицію має і екс-динамівець Максим Шацьких.

«Та ну, я футболіст, які мітинги? Це не до мене, нічого не знаю», - сказав Алієв.

Аналогічно відреагував і колишній партнер Алієва по «Динамо», нападник Максим Шацьких: «Щоб про щось говорити - потрібно розуміти і відчувати суть. Чи розумію я? Недостатньо. Є якісь свої міркування, але я б хотів їх залишити при собі. З цього приводу краще у професіоналів попитайте. Хоча, звичайно, я бажаю лише, щоб не пролилася кров».