Півзахисник сімферопольської «Таврії» Максим Калініченко
поділився власними міркуваннями з приводу ситуації в стані «біло-синіх».«Дуже добре ставлюся до хлопців, які грають у Києві і так само ставлюся до тренерів. Проблеми «Динамо», звичайно, лежать в площині відносин всередині команди, але як йдуть справи насправді, знають тільки ті, хто знаходиться всередині. Блохін дуже пряма людина, і, можливо, комусь із легіонерів, які прийшли в «Динамо» в статусі зірки, виявилася не до вподоби модель управління тренером команди. Але щоб «плавити» тренера!.. Всі дорослі люди... Сьогодні ти «сплавив» тренера, завтра прийшов новий тренер і прибрав тебе, щоб ти і його не «сплавив» потім. Рівень не той, щоб «в тупу плавити»... Звичайно невдоволення видно. Поміто, що люди не грають так як можуть. Але чому, це вже не до мене», - пише Максим у своїй конференції на Мatchday.