Капітан
«
Севастополя
»
Ігор Дуляй прокоментував
результат
матчу проти
«
Динамо
»
Київ
(1:2).
- Дуже шкода, що не заробили хоча б одне очко. Але що робити, такий футбол. Йдемо далі. Найголовніше, що глядачі зі стадіону пішли задоволеними. Вони побачили наше бажання, побачили, що ми билися 90 хвилин. Це найголовніше для нас, - сказав Дуляй телеканалу «Футбол 1».