Ігор Дуляй: «Шкода, що не заробили хоча б одне очко»

Динамо Київ 3 Грудня, 08:50
Капітан «Севастополя» Ігор Дуляй прокоментував результат матчу проти «Динамо» Київ (1:2).

Капітан

«

Севастополя

»

Ігор Дуляй прокоментував

результат

матчу проти

«

Динамо

»

Київ

(1:2).

- Дуже шкода, що не заробили хоча б одне очко. Але що робити, такий футбол. Йдемо далі. Найголовніше, що глядачі зі стадіону пішли задоволеними. Вони побачили наше бажання, побачили, що ми билися 90 хвилин. Це найголовніше для нас, - сказав Дуляй телеканалу «Футбол 1».