«Динамо-2» відпочиває до січня

Динамо Київ 3 Грудня, 13:48
Друга динамівська команда, провівши останню гру першої частини сезону в чемпіонаті 1-ї ліги вирушила у відпустку.

Підопічні Олександра Хацкевича з початку сезону встигли провести 19 матчів (виїзний поєдинок 14-го туру проти алчевської «Сталі» був перенесений на невизначений термін, і буде зіграний пізніше), в яких здобули три перемоги, шість разів зіграли внічию і 10 разів зазнавали поразки. У підсумку, з 15-ма набраними очками «Динамо-2» розташовується на останньому, 16-му місці, на п'ять очок відстаючи від харківського «Геліоса».

Старший тренер другої команди «біло-синіх» Олександр Хацкевич повідомив наступне:

- У хлопців в найближчі півтора місяці буде відпустка, знову ми зберемося на базі 12 -го січня, 13-го і 14-го гравці пройдуть медогляд, а з 15-го числа вже приступимо до повноцінних тренувань. Планується участь нашої команди в турнірі Макарова. Після цього у нас є план тренувальної роботи в Києві, а на початку березня, орієнтовно 8-го числа збираємося відправитися на двотижневий закордонний збір, який, швидше за все, пройде в Туреччині. Збір буде один, оскільки вже 29-го березня ми починаємо виступи у другій частині першості 1-ї ліги.