Драгович: Україна – це вам не Австрія чи Швейцарія!

Динамо Київ 3 Грудня, 15:00
Центральний захисник київського "Динамо" Олександр Драгович зазначив, що чемпіонат України сильніший, ніж першості Австрії та Швейцарії, де він виступав раніше.

"Мені складніше грати в Україні, ніж в Австрії і Швейцарії. Тут футбол вимагає багато різних навичок, але основний упор робиться на фізичну підготовку. Відповідно, є багато фактурних нападників, які відмінно закривають м'яч корпусом і ускладнюють життя захисникам», - наводить слова Драговича інтернет-портал weltfussball.at

«Думаю, в мене є хороша можливість прогресувати. Зараз я багато чому вчуся", - зазначає захисник.