"Металіст": на "Дніпро" без ультрас

Футбол України 3 Грудня, 18:01
Жорстка процедура оформлення виїзних квитків змусила дві групи підтримки харків’ян виступити у соціальних мережах з відповідними заявами.

"У зв'язку з ускладненою процедурою отримання квитків на гостьовий сектор 04.12.2013 (фотографії, розписки, внесення до списків та ксерокопії документів) Південь прийняв рішення бойкотувати догравання матчу. Секта 82 не має наміру терпіти до себе такого ставлення через велику кількість людей, які приїжджають на виїзди "аби поїхати", - заявила Південна ультра-група.

"Ситуація навколо відвідування виїзних матчів (Донецьк і Маріуполь) і ставлення клубу до своїх відданих фанатів змушують нас відмовитися від поїздки на догравання в Дніпропетровську, яку ми принципово не визнаємо. Ні зараз, ні в майбутньому ми не маємо наміру брати участь у цьому фарсі", - виступив з офіційною заявою Північ.