"Я щойно згадав ті роки, коли у нас була команда в першій - другій Лізі", - говорить президент "Севастополя" в ефірі каналу "Футбол 1". "Коли навіть після поразки іноді виходиш з високо піднятою головою".
"Вважаю, що наша команда віддалася на полі повністю. Показала хороший, змістовний футбол. Якби таких ігор було б більше, то результат був би кращий. Я зайшов і подякував команді за гарну гру".
Читайте також: Блохін: «Коли ми з Красильниковим в Форосі були, ми трошки… ну… мені сподобалося».