А найвдалішим для динамівців видався старт в сезоні-1997/98, коли під керівництвом Валерія Лобановського вони домоглися успіху в перших 8 матчах.
До слова, Сергій Ребров став першим тренером «Динамо», кому вдалося відсвяткувати три вікторії в дебюті двічі.
Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ, Спорт-Экспресс в Украине