«Динамо» вдесяте розпочало чемпіонат із трьох перемог

Динамо Київ 8 Серпня, 14:03
У попередні роки кияни в 7 випадках з 9 вигравали як мінімум ще одну зустріч.

А найвдалішим для динамівців видався старт в сезоні-1997/98, коли під керівництвом Валерія Лобановського вони домоглися успіху в перших 8 матчах.

До слова, Сергій Ребров став першим тренером «Динамо», кому вдалося відсвяткувати три вікторії в дебюті двічі.

Юрій ЛЯХОВЕЦЬКИЙ, Спорт-Экспресс в Украине