Віталій Мандзюк: «Потрібно виходити і робити свою справу»

Футбол України 4 Грудня, 06:00
Захисник «Дніпра» Віталій Мандзюк поділився очікуваннями від догравання другого тайму з харківським «Металістом».

- Чи потрібна подібна додаткова мотивація перед догравання з «Металістом»? Чи можеш щось пообіцяти або спрогнозувати?

- Якщо практика покаже, що після таких заходів буде все виходити на футбольному полі, і все буде складатися на користь «Дніпра», обіцяю перед кожною грою приїжджати до хлопців.

- Чи є якісь незвичайні очікування від завтрашнього догравання в тому плані, що доведеться зіграти не 90, а 45 хвилин?

- Ні, ми готуємося у звичайному режимі. Потрібно готуватися на хорошу, бойову гру, виходити і робити свою справу.

- У єврокубках вже все сказано, залишилося останнє слово сказати в чемпіонаті?

- Можливо, але в будь-якому випадку ми виходимо на кожну гру з метою перемогти. Нас просто не зрозуміє уболівальник, якщо ми поставимося байдуже. Люди вболівають на 100 відсотків, а не на 50. Так і ми повинні на поле викладатися повністю.