"Динамо" цікавиться турецьким хавбеком?

Динамо Київ 4 Грудня, 09:58
Київське "Динамо" цікавиться не лише хавбеком "Бешикташа" Фелі Кавлаком, а і його одноклубником Олкаєм Шаханом.

Як повідомляє турецьке видання Milliyet, у гравця незабаром завершується контракт з "чорними орлами", тому на його агента вже вийшли представники кількох клубів. Серед них - "Динамо".

Зазначимо, що в поточному розіграші турецької Суперліги Шахан зіграв 13 матчів і забив 5 голів.