Напад ник «Мілана » і збірної Італії Маріо Балотеллі в поточному сезоні вже не раз встрявав в конфлікти з арбітрами і суперниками. Балотеллі хоче відмовитися від істерик.
Остання дискусія на підвищених тонах у Маріо відбулася із захисником Катаньї Ніколасом Споллі, після чого Балотеллі звинуватив суперника в расизмі.
Дисциплінарні органи Маріо на слово не повірили, а доказів не знайшли, тому Споллі ні дискваліфікований.
"Хахаха! На щастя, в цій країні є правосуддя", - іронічно відреагував Балотеллі в Твіттері.
Зате в інтерв'ю журналу Buone Notizie форвард пообіцяв зробити над собою зусилля і уникати надалі конфліктних ситуацій.
"Порівняно з тим, що було раніше, багато чого змінилося... Я постараюся виправити свою поведінку в певних ситуаціях ", - заявив Балотеллі.
"Я залишуся в «Мілані», - додав Маріо. - У мене віддрукувалося в пам'яті, з яким теплом мене приймали тут вболівальники".
Висловився Балотеллі і про свої тренерів:
"Всі зіграли свою роль. Роберто Манчіні був для мене як батько, Жозе Моуріньо - чудовий мотиватор. А Массіміліано Аллегрі - товариш по команді".