Віктор Леоненко: «Блохіна або не розуміють, або не поважають»

Динамо Київ 4 Грудня, 10:43
Колишній форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко після матчу з бельгійським «Генком» в 5-му турі Ліги Європи прокоментував причини нестабільного виступу команди Олега Блохіна в першій половині сезону.

Колишній форвард київського «Динамо» Віктор Леоненко після матчу з бельгійським «Генком» в 5-му турі Ліги Європи прокоментував причини нестабільного виступу команди Олега Блохіна в першій половині сезону.

«Генку» програли, але в матчі практично не було гольових моментів. Пропустили все, що могли. Це найприкріше для «Динамо».

Чому стояли, граючи без спортивної злості? Потрібно запитати у Блохіна. Чотири людини відверто випали - Ленс, Беланда, Ідейє та Тремулінас. Ну як тоді може грати команда?

У центрі поля у відборі діє лише один Сидорчук... «Динамо» допускає занадто багато грубих позиційних помилок. У тому ж оновленому «Шахтарі» видна імпровізація, команда створює моменти. Це означає, що немає класу у «Динамо». Нікому не стає легше від того, що Блохін бере відповідальність на себе.

Чому не грають футболісти? Блохіна або не розуміють, або не поважають. Третього не дано. Всі вже сказали - покупки дуже хороші. Тільки ледачий не говорив про це. Але гри все одно немає. Хоча часу пройшло достатньо. Не знаю, може навесні все налагодиться», - сказав Леоненко в ефірі програми «Великий футбол».