Йєллі Воссен: «Перемоги над «Динамо» надали нам впевненості»

Динамо Київ 4 Грудня, 12:54
Капітан бельгійського «Генка» Йєллі Воссен в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ підбив підсумок двох зустрічей у Лізі Європи проти київського «Динамо».

Капітан бельгійського «Генка» Йєллі Воссен в інтерв'ю вітчизняним ЗМІ підбив підсумок двох зустрічей у Лізі Європи проти київського «Динамо».

 
- Чесно кажучи, перемоги над київським «Динамо» надали нам впевненості у своїх силах. «Генк» двічі продемонстрував дуже зрілу гру. Це показує, що рівень нашої команди зростає, - заявив Воссен.
 
Нагадаємо, «Генк» у рамках групового етапу Ліги Європи двічі обіграв «Динамо» (0:1, 3:1).