Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в своїй конференції на Мatchday відповів, чи варто вболівальникам київського «Динамо» провести відверту розмову з футболістами на базі «біло-блакитних», як це в минулому сезоні зробили московські динамівці.
«Звичайно, варто. І футболістам стоїть, і взагалі клубу в цілому варто... Але скажіть відверто - а що цей візит фанатів московського "Динамо" дав, яке втілення знайшов у результаті? Я от не впевнений, що там якісь зрушення почалися через зустрічі - наскільки я пам'ятаю, це ж сталося, коли команда при Сілкіні валилася? Крім того, я б не поділяв так вже легіонерів і українців - досить подивитися матч з "Севастополем". Взагалі, треба віддавати собі звіт: свідомо чи підсвідомо ми б, зрозуміло, віддали перевагу бачити в складі суцільно українців, а тому ставлення до іноземців вкрай суперечливе - з одного боку, свідомо злегка неприязне, з іншого - завищені очікування і вимоги. Не кажучи вже про те, що футбол складається не тільки з самовіддачі. До речі, немає і не було нікого, хто б віддавався на полі краще, ніж Вукоєвич», - написав Франков..