"Російська зима - це жахливо. Вона мені не подобається. Але я до неї вже звик", - сказав нігерієць.
Нагадаємо, Муса перебрався до "армійців" з голландського "Венло" взимку 2012 року.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
Нагадаємо, Муса перебрався до "армійців" з голландського "Венло" взимку 2012 року.