Форвард ЦСКА розповів, що в Росії найжахливіше

Світовий футбол 4 Грудня, 15:55
Нападник ЦСКА Ахмед Муса зізнався в нелюбові до російської зими, але зазначив, що вже звик до місцевих погодних умов.

 





"Російська зима - це жахливо. Вона мені не подобається. Але я до неї вже звик", - сказав нігерієць.

Нагадаємо, Муса перебрався до "армійців" з голландського "Венло" взимку 2012 року.