Матч "Дніпро"-"Металіст" нарешті завершився. І, якщо про 2:1 після першого тайму ми вже два місяці знали, то остаточний результат став відомий тільки сьогодні. Наприкінці зустрічі Марко Девіч зрівняв рахунок, і тепер у "Динамо" та "Металіста" по 36 очок.
"Дніпро" - "Металіст" 2:2
Голи: Мандзюк, 10, Зозуля, 15 - Едмар, 31, Девіч, 81
Попередження:
Жуліано, Бойко, Федецький - Соуза