"Динамо" зберігає друге місце (+ВІДЕО)

Динамо Київ 4 Грудня, 18:52
Але тепер поділяє його з "Металістом".

Матч "Дніпро"-"Металіст" нарешті завершився. І, якщо про 2:1 після першого тайму ми вже два місяці знали, то остаточний результат став відомий тільки сьогодні. Наприкінці зустрічі Марко Девіч зрівняв рахунок, і тепер у "Динамо" та "Металіста" по 36 очок.

"Дніпро" - "Металіст" 2:2

Голи: Мандзюк, 10, Зозуля, 15 - Едмар, 31, Девіч, 81

Попередження:

Жуліано, Бойко, Федецький - Соуза