Артем Федецький: «Буде досить цікава весна»

Футбол України 5 Грудня, 06:44
Захисник "Дніпра" Артем Федецький в інтерв’ю телеканалу 2+2 поділився думками про догравання матчу з "Металістом" (2:2).

- Для мене, такий матч, як і для більшості гравців, вперше в житті. Можливо матч грався більше на емоціях, і треба було заспокоїтись. Моменти були й у "Металіста" при рахунку 2:1, і після того, як нам забили, й у нас, у Зозулі був хороший момент. Якби ми забили раніше, якби Зозуля реалізував свій момент, гра була б закінчена. А так, "Металіст" розумів, що їм треба відігратися, а ми намагалися трошки обережніше зіграти в обороні. В цілому, я думаю, що рахунок 2-2 - по грі.

- В моменті з вилученням Рамоса, ви перебували поруч з подіями, що там сталося?

- Я зовсім не зрозумів за що Містера вигнали. Там такий момент був, і Ротань впав, хтось можливо його вдарив, не знаю. Зараз важко сказати. Звичайно, це матч "Дніпро" - "Металіст", це емоції як на трибунах, так і на полі. На мою думку, несправедливо вигнали.

- Всі гравці "Дніпра" сходилися на думці, що якщо б дограли матч два місяці тому, "Дніпро" здобув би перемогу. Можна сказати, що ця довга, вимушена перерва зіграла не на користь "Дніпра"?

- Зараз можна говорити, що якщо б дограли матч, ми сказали б, що перемогли б, гравці "Металіста" скажуть, що вони б нас дожали, що ми були втомлені за рахунок Ліги Європи. Зараз може бути багато думок. Нарешті ми цей матч дограли, рахунок 2-2 на табло, і ще щось говорити не потрібно. В "Металіста" були моменти, в нас були моменти. Ми не забили, "Металіст" - забив, і якщо брати в загальному 2-2 – рахунок по грі.

- Це був останній матч в чемпіонаті в цьому році й як вважаєте, чи можна цей рахунок назвати позитивним?

- Звичайно, ні. В нас був гандикап в один м’яч. Чогось нам забракувало. Якщо робити підсумки чемпіонату в цілому, то, звичайно десь були необов’язкові втрати очок. Але це футбол, як ми втрачали, так і суперники наші втрачали. Подивимося, попереду буде досить цікава весна і думаю шанси всіх команд приблизно однакові.