Марко відразу після гри в телефонній розмові поскаржився на погане самопочуття і прогалини в пам'яті
«Тільки зараз приходжу в себе, напевно був струс мозку. Зараз вже привели до тями. Як мене відвозили з поля не пам'ятаю поки. Але вже деякі моменти гри відновлюються. І гол свій пам'ятаю», - повідав Девіч.