Київське «Динамо» серйозно зацікавлен
о в трансфері австрійського півзахисника «Бешикташа» Фелі Кавлака.
Про це в інтерв'ю турецьким ЗМІ заявив менеджер «чорних орлів» Ердал Торуногулларі.
- Кияни вже підтвердили свої серйозні наміри, але офіційних переговорів ще не було. Думаю, що в січні обов'язково відбудеться передача трансферних прав. Сподіваюся, їхня делегація найближчим часом відвідає Стамбул. Огузхан? Ні, він хоче продовжити контракт з нашим клубом, - заявив Торуногулларі.