«Фрайбург», за який на правах оренди грає нападаючий київського «Динамо» Адмір Мехмеді, боровся за вихід до чвертьфіналу в поєдинку з леверкузенським «Байєром».
Результат гри, що зібрала на трибунах «Маге Солар Штадіон» 16,400 глядачів, став розчаруванням для місцевих уболівальників. «Аптекарі» відкрили рахунок вже на першій хвилині зусиллями Роббі Крузе. Підопічні Штрайха відігралися ще у першому таймі - відзначився Гінтер. Однак гості в основний час матчу вирвали перемогу, а з нею і путівку до чвертьфіналу. На 78-й хвилині переможний гол забив Емре Джан - 1:2.
Мехмеді вийшов у стартовому складі, а на 90-й хвилині був замінений на Фрайса.
Наступний матч «Фрайбургу» доведеться зіграти в неділю, 8 грудня. У поєдинку 15-го туру Бундесліги команда Мехмеді прийме «Вольфсбург».