Шуфрич: "В "Манчестер Юнайтед" терплять набагато більше, ніж у "Динамо"

Динамо Київ 5 Грудня, 11:36
Віце-президент ужгородської "Говерли" Олександр Шуфрич у своєму "твіттері" висловив невдоволення грою "Манчестер Юнайтед" під керівництвом Девіда Мойєса, порівнявши ситуацію в британському клубі з тією, в якій опинилося київське "Динамо".

 
"Коли вже знімуть цього Мойеса? Ну не смішно вже. У нас тут істерика на рахунок "Динамо", а в "Манчестер Юнайтед" терплять набагато більше! Блохін володар Золотого М'яча і виводив команду збірної України на чемпіонат світу з першого місця як тренер ... А Мойес?"- написав Шуфрич.