Французький функціонер хоче запозичити досвід регбі, де жовта картка означає видалення на 10 хвилин.
"Хотілося б, як у регбі, де гравця, який сфолив, карають тимчасовим видаленням на 10 або 15 хвилин. Це просто ідея. Зараз вона повинна дозріти, і тоді подивимося, чи буде це добре для футболу. Це пропозиція, яку варто вивчити", - заявив глава європейського футболу.