Дем’яненко: «У «Динамо» немає гри»

Динамо Київ 5 Грудня, 17:53
Екс-тренер киян не розуміє, куди котиться «Динамо».

«На адресу команди було висловлено багато критики», - розповідає Анатолій Дем`яненко кореспонденту HotSport. «Зазначу, що зроблено це було справедливо. Поки що кияни виступають невдало, як наслідок - втрачено багато очок, і найголовніше - у команди немає своєї гри, якої вона завжди славилася. Незрозуміло чому».

«Гравців, зокрема легіонерів, купили хороших, але вони не показують тієї гри, якої від них чекають. Окремо начебто непогані гравці, а разом у них нічого не виходить», - розводить руками фахівець.