"Динамо" отримає премію за гравців збірних

Динамо Київ 5 Грудня, 19:01
Клуби, що відпускають своїх гравців на чемпіонат світу, отримають 70 млн. доларів.

Про це повідомив генеральний секретар ФІФА на офіційному сайті федерації. Таким чином, Віда, Вукоєвич, Ідейє, Аруна, Ленс, Велозу, Мехмеді та Тремулінас мають шанси зіграти на чемпіонаті світу, а значить, і трошки підзаробити на премію для свого клубу.

Про те, як будуть розподілятися ці кошти, поки невідомо.