Орєхов: «Жабченко не помилявся»

Динамо Київ 5 Грудня, 19:42
Екс-арбітр прокоментував суддівство у матчу "Дніпро" - "Металіст".

"Жабченко дозволив командам демонструвати чоловічу боротьбу», цитує Олега Орєхова espreso.tv . «Я не помітив грубих помилок з боку арбітра. Сьогодні всі будуть критикувати його. Але гравці обох команд після матчу були у гарному гуморі. Це свідчить про те, що образи на арбітра у них не було".

Можемо додати: особливо Рамос був у доброму гуморі. Але Орєхов це пояснює так: іспанський тренер ніяк не може обійти "Металіст" у чемпіонаті України.