Платіні надумав футбол перетворити на регбі

Динамо Київ 5 Грудня, 20:39
Інновації так і лізуть із геніальної голови президента УЄФА.

"Червона картка воротареві - це занадто. Досить пенальті», - наводить слова Мішеля Платіні газета AS.  «Та й у ФІФА та УЄФА всі з цим згодні, але пару країн з Міжнародної ради не хочуть вводити такі зміни".

"Я б зробив як в регбі - карав порушника видаленням на 10 або 15 хвилин. Ось у чому ідея. Тепер потрібно її обдумати і зрозуміти, чи піде вона на користь. Треба її розглянути".