Артем Франков: «Вболівальникам «Динамо» страшно було в травні»

Динамо Київ 6 Грудня, 11:30
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков в своїй конференції на Мatchday вважає, що вболівальникам «Динамо» не варто боятися можливих зимових ротацій у клубі та коментує можливе призначення головним тренером Сергія Реброва.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков

вважає, що вболівальникам «Динамо» не варто боятися можливих зимових ротацій  у клубі та коментує можливе призначення головним тренером Сергія Реброва.

«Зима - це не страшно, страшно для вболівальників «Динамо» було в травні, і те пережили досить спокійно, тому що були внутрішньо готовими. Ні, вважаю, Сергій Ребров майбутнім головним тренером якщо і стане, то не відразу після Блохіна. До речі, Сергій по підходу, по серйозності (великий футболіст - одразу за дужки і далеко за дужки виношу!) Мені дуже імпонує, але це дуже віддалений погляд - перетиналися ми з ним не надто часто. Просто те, про що зараз говорять, має під собою підстави, і я навіть знаю, звідки, як правило, надходить подібна інформація. Не тільки з ІноЗМІ», - пише Франков

у

своїй конференції

на Мatchday 

.